Barış Çekici

Barış çekici ve daha fazlası için firmamızı arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilir 7/24 irtibat kurarak en uygun desteği alabilirsiniz.
barış 7/24 cekici

Barış Çekici

Barış çekici ve daha fazlası için firmamızı arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilir 7/24 irtibat kurarak en uygun desteği alabilirsiniz. Araçların yolda kalması ya da farklı durumlardan dolayı çekici ihtiyacı her an ortaya çıkabilir. Güvenilir hizmet veren firmalardan yardım almak bu noktada en dikkat edilen konudur. Özellikle kış aylarında çekici hizmeti daha da önemli olmaktadır. Zorlu yol ve hava şartlarına uygun ekipman ve araçlar ile verilen hizmet ile ihtiyacınız olan her an sizlerin yanındayız. Tüm araçlarımız teknolojinin getirdiği yenilikler ile mevzuata uygun şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında tüm personellerimiz alanında uzman ve deneyimli kimselerden oluşmaktadır.

Barış En Yakın Çekici

Barış en yakın çekici hizmeti veren firmamız için müşteri memnuniyeti önemlidir. Bu kapsamda verilen tüm hizmetlerimiz garanti altındadır. Çekim işleminde ya da sonrasında oluşabilecek tüm hasarlar firmamız güvencesindedir. Özellikle çekim esnasında oluşabilecek çizik ya da farklı durumlar için sigorta uygulanmaktadır. Oluşan hasarın boyutu ve derinliği ne olursa olsun firmamız tarafından garanti edilmektedir. Firmamız tarafından bizden kaynaklı hasarlardan dolayı kaygı duyulmasına gerek kalmamaktadır. Tüm hasarlar ve sorunlar müşteri memnuniyeti kapsamında garantimiz altındadır.

Barış Acil Çekici

Barış acil çekici ihtiyacı ne zaman ortaya çıkacağı belli olmayan bir durumdur. Bu noktada yakın şekilde hizmet veren firmalar oldukça önem taşımaktadır. Sizlere en iyisini sunmak için çalışan firmamız bir telefon kadar yakındır. Çekici hizmeti genellikle zor zamanlarda ortaya çıkmaktadır. Bu zamanlarınızda sizlerin yanında olan firmamız ile her an irtibat kurabilirsiniz. Barış çekici firmamız ile iletişim kurduğunuz andan itibaren farkı görebilirsiniz. Yakın bir dost havası ile sizlere hizmet veren firmamız için sizlerin zor zamanı bizlerin zor zamanı olmaktadır. Bu durumdan kurtulmak için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız

Barış Çekici Firmaları

Barış çekici firmaları içinde en iyi hizmeti sunan işletmemiz kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Kullanılan tüm ekipmanlarımız ve araçlarımız güvenlik ve sağlık standartlarına uygun şekilde tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Teknoloji her geçen gün kolaylıklar sunmaktadır. Çekici alanı da bu kolaylıklardan faydalanmaktadır. Firmamız bünyesinde kullanılan tüm ekipmanlarımız ve araçlarımız teknolojinin getirdiği yenilikler ile donatılmıştır. Barış çekici firması olarak hizmet veren firmamız her anlamda kendini geliştirmekte ve daha iyisi için çalışmaktadır. Çekici hizmeti mevzuata tabi bir durumdur. Firmamız gerekli tüm yasal prosedürlere uyarak alanında en iyisi olmaya çalışmaktadır. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerin geri dönüşü ile en iyisi olduğumuzu kanıtlamış durumdayız

Barış Çekici Fiyatları

Barış çekici fiyatları konusu da dikkat ettiğimiz huşuların başında gelmektedir. Zor zamanlarınızda ücret gibi konuları düşünmemeniz için sizlere en uygun fiyat ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmetimiz en uygun şekilde sizlere sunulmaktadır. Tüm bunları yaparken tek düşüncemiz ise sizlere yardımcı olmaktır. Firmamız için ücretten önce sizlerin güvenliği ve sağlığı gelmektedir. Bu kapsamda tüm güvenlik tedbirlerini alarak araçlarınızı olduğunuz yerden çekiyoruz. İstediğiniz yere ya da en yakın tamirciye götürüyoruz. Aracınızın güvenliği kadar önemli olan diğer bir konu da sizlerin güvenliğidir. Sizlerin ve personellerimizin sağlığı ve güvenliği sağlanmadan işlemlere başlanmamaktadır. Tüm bu hizmetler ve daha fazlası için ise çok fazla ödemenize gerek kalmamaktadır. Kaliteyi uygun fiyata sunmak firmamız misyonları arasında yer almaktadır.

Barış Oto Kurtarma

Barış oto kurtarma firmaları içinde en tecrübelisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz alanında uzman ve tecrübeli kimselerdir. Gerekli eğitimleri alan personellerimiz güler yüzlü hizmet ile sizlerin zor anını kolay yapmaktadırlar. Barış çekici ve daha fazlası için sizlere hizmet veren personellerimiz önce kendi sonra sizlerin güvenliğini sağlayarak araçlarınızı oldukları yerden çekmektedirler. İster en yakın akar yakıt istasyonu ister en yakın tamirci fark etmeden aracınız çekilmektedir. Aracınızın lastik patlaması gibi bir durum ile karşılaşması halinde ise lastik hizmetimiz ile sizlerin yanında olmaktayız. Lastik değişimi konusu da firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer almaktadır.

Barış Yol Yardımı

Firmamız ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren en kısa sürede yanınıza gelmekteyiz. Merkezi konumda yer almamız bu noktada ciddi avantaj sağlamaktadır. İster merkezde ister ilçelerde fark etmeden tüm çevre bölgelerde hizmet vermekteyiz. Yol yardımı ve daha fazlası için tecrübeli olan personellerimiz güler yüzlü bir şekilde sizlere yardımcı olacaklardır. Müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatın yanında hemen ulaşım ile dikkat çeken firmamız öncü konumdadır. Tüm bunlar ve daha fazlası için yapılması gereken ise firmamız aramak ve ihtiyacınızı bildirmek.

Hizmet Bölgelerimiz