Sahil Çekici

Sahil çekici, bölgesel olarak verdiği hizmetlerin yanı sıra çevre ilçelerde de faaliyetlerini 7/24 aktif olarak sürdürür.
sahil 7/24 cekici

Sahil Çekici

Sahil çekici, bölgesel olarak verdiği hizmetlerin yanı sıra çevre ilçelerde de faaliyetlerini 7/24 aktif olarak sürdürür. Her zaman son teknolojilerle donatılan araçlardan oluşan geniş filomuz ve tecrübeli personelimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba gösteririz. Yeniliklere açık olan firmamız, personel eğitimleri ve son çıkan yönetmelikler konusunda da titiz çalışmalar yapmayı hedefler. Çekici araçlarının kullanımından her marka araca kadar geniş yelpazede hizmet verebilmek için sık ve tekrarlı eğitimler yaparak kendimizi geliştiririz. Sanayi bölgesi olması kazalı ve hasarlı araç çekim sayısının artmasına sebep olur. Bu lokasyonda bulunan araçlar her zaman açık olan telefonlarımızdan bayram ve özel günler farkı olmadan bizi arayarak yardım talebinde bulunabilirler. 

Sahil En Yakın Çekici 

Sahil en yakın çekici olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hizmet sunmaya özen gösteririz. Aracınızla yol alırken başınıza gelen tüm olumsuzluklarda, size en yakın desteği sağlayan firmamız sayesinde artık araç başında saatlerce bekleme zahmetinden kurtulursunuz. Siz ve sevdikleriniz için en iyi hizmeti sağlamak amacıyla yola çıkan firmamız, her lokasyonda konumlandırılan gezici araçlarımızı aktif halde tutar. Bu sayede bölge olarak hangi konumda olursanız olun araçlarımız en kısa sürede yardıma koşar. Firma bazında yaptığımız başarılı çalışmalarla adımızdan övgüyle söz ettirmeyi başarırız. Siz de aracınıza hem kaliteli hem de güvenilir hizmet alabilmek için her zaman açık olan firmamızla irtibata geçebilirsiniz. 

Sahil Acil Çekici 

Sahil acil çekici, yolda aracınız arıza veya kaza yaptığı zaman hizmet sunan ve yaptığı işlerle sektörde kendini kanıtlayan bir firmadır. Acil durumlara yönelik sunduğu hizmetlerinde kalite ve güvenilirliği ön planda tutarak müşteri memnuniyetinin oluşmasını sağlarız. Her bölgede lokal olarak bulunan çekicilerimiz sayesinde yolda kaza yaptığınızda bizden acil destek alabilirsiniz. Son teknoloji ile donatılan araçlarımız, sizlerin en iyi ve hızlı hizmeti almanız için çaba gösterir. İlçe ve çevresinde aktif olarak hizmetlerini devam ettiren Sahil çekici, acil durumlardaki en büyük destekçiniz olarak dikkatleri üzerine çeker. En zor anlarınızda size kaliteli ve acil çözümler sunarak mağdur olmamanız için canla başla çalışmalarımızı devam ettiririz. 

Sahil 7/24 Çekici 

Sahil 7/24 çekici, yol yardım ve kurtarma işlerinde haftanın her günü sunduğu hizmetlerine aralıksız devam eder. Hem İstanbul genelinde hem de Fatih’ te tüm zamanlarda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek müşteri odaklı çalışırız. 365 gün sizlere en iyi imkanları sağlayan firmamız sayesinde siz de yola daha emniyetli olarak devam edebilirsiniz. Telefon ve WhatsApp hattımız, bizden yardım eden müşterilerimize hizmet sağlamak adına gece ve gündüz her saat aktif olarak çalışır. Yılbaşı, bayram ve resmî tatillerde de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlarız. Sizlerin yolda geçirdiğiniz zamanı minimum seviyeye indirmek isteyen firmamız, tüm gün aktif hizmet sağlayarak mağdur olmamanız için azami çaba gösterir. 

Sahil En Uygun Çekici 

Sahil en uygun çekici, sektörde çalışmalarıyla olduğu kadar uyguladığı fiyat politikasıyla da tercih edilir. Her marka aracın çekilmesine uygun ekipmanların yer aldığı filomuz, sizler için güvenilir hizmeti uygun fiyatlarla sunar. Aracınızın boyutuna ve gidilecek mesafeye göre belirlenen ücreti dilerseniz kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Yanınızda acil durumlarda nakit taşımadığınızda gezici ekiplerimiz tarafından kredi kartı seçeneği sunulur. Hem kalitesi hem de uyguladığı ücret politikasıyla müşterilerine kolaylık sağlayan Sahil çekici, bölgesel çalışmalarıyla hız kazanır. Genel olarak araç arızalarının yüksek maliyetli olması sürücülerin gözünü korkutan detaylardır. Hem bütçenizi hem de aracınızı düşünerek bizden en ekonomik çözümü alabilirsiniz. 

Sahil Oto Kurtarma 

Sahil oto kurtarma, kendi bölgesinde yaptığı hizmetlerle adını sıklıkla duyduğunuz firmalar arasında kalitesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Yaptığımız kaliteli ve güvenilir oto kurtarma çalışmalarımız sayesinde trafikte yolda kalan yüzlerce araç için çözüm sağlarız. Sizlerin refahı ve emniyeti için farklı özelliklere sahip araç desteğimiz, yenilikleri yakından takip ederek daha iyi hizmet vermeyi hedefler. Aracınızı kaza ve hasar durumuna göre uygun servise çekme yeterliliğine sahip olan kurtarıcılarımız, sizler için her zaman hizmet sağlamaya önem verir. İşini her zaman büyük bir titizlikle gerçekleştiren firma çalışanlarımız, farklı araç için alternatif çözümler üretmeyi başarır. Yeni araçlara sahip firmamız tarafından yönlendirilen deneyimli ekipler, sürücülerin yolda tüm olumsuzluklarına karşı oldukça başarılı işlere imza atar. 

Sahil Yol Yardım 

Sahil yol yardım ekipleri sürücülerin yoldaki en büyük destekçisi olmaya devam eder. Yolda karıştığınız kazalara karşı son teknolojiler den destek alınarak geliştirilen çekici araçlarımız, güvenliğinizi en üst seviyeye getirmek için çaba gösterir. Günden güne gelişen teknolojiye ayak uydurmak için ekiplerimize belli dönemlerde uygun eğitimler vererek onların da yeniliklerden haberdar olmasını sağlarız. Yol yardım konusunda her zaman daha iyiye ulaşmak ve müşterilerimizin trafikte oluşan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ederiz. Sizlerde tüm araç kaza ve arızalarınız için sektörün öncüsü olan Sahil çekici desteği ile yolunuza emniyetli bir şekilde devam edebilirsiniz. 

Hizmet Bölgelerimiz